+90 542 497 69 09 / 00
info@surprizistanbul.com
Kadıköy / İstanbul
Follow:

Paket İçeriği

  • 10 Adet Renkli Uçan Balon
  • Profesyonel Fotoğraf Çekimi
  • Profesyonel Video Çekimi
  • Organizasyon Görsellerinden 1 Dakikalık Slayt Çalışması
  • ‘Benimle Evlenir Misin’ Pankartı (Kule Dışı Teklif İçin Geçerli)
  • Gül Buketi

Ekstra

  • Vip Araç
  • Keman

Galata Kulesi

İstanbul’un en tarihi ve gözde mekanlarından biri olan Galata Kulesi’nde evlilik teklifinizi gerçekleştirmeye hazır mısınız? O zaman haydi hikayenizi başlatalım…

Hikayemiz Tophane Park’ında başlıyor. Siz de o günü öncesinde kararlaştırmışsınız ve Galata Kulesi’ne çıkmak için Tophane Parkı’nın oradan geçiyorsunuz. Çekim ekibimiz ise ellerinde makineler ve 10 adet renkli balonla kendilerine çekim için birilerini arar gibi bakınıyorlardır. Çekim ekibimiz sizi parkın oradan geçerken gördükleri gibi size doğru seslenir; “Balonlarımız sahiplerini arıyor, belki sizsinizdir, bunun için bir fotoğraf çekebilir miyiz?” Siz de tabii bu oyuna hanımefendiyi ikna edip dahil ederseniz ve birkaç fotoğraf için poz verirsiniz. Fotoğraf çekiminden sonra ekip kendi içinde küçük bir istişare yaptıktan sonra balonların size ait olduğunu söylerler. Evet, burada sürpriz evlenme teklifinizin hikayesi tam anlamıyla başlamış oluyor. Aman oyunu bozmayın, heyecanlanarak : )

Peki buradan sonra nasıl devam ediyoruz. Siz çekim ekibimize bir teklifte bulunuyorsunuz. Sizin için güzel bir sürpriz olduğunu ve hazır elinizde balonlar varken ekibin Galata Kulesi’ne kadar size eşlik etmesini istiyorsunuz. Ekibimiz de tabii ki sizi kırmayarak peşinize takılıyor. Yol boyunca hem fotoğraf hem video çekiminiz gerçekleşiyor. Ara ara balonları beraber dileklerle havaya salıyorsunuz ya da yolda denk geldiğiniz bir çocuğa hediye ediyorsunuz. Bu anlar ise çekim ekibimizce ölümsüzleştiriliyor. Kuleye vardığınızda ise karşınıza iki teklif seçeneği çıkıyor.

Birinci Teklif Seçeneği; Galata Kulesi’ne vardık. Elinizdeki kalan son balonları birlikte dilek tutup salıyorsunuz. Bu arada iki adet volkan yanmaya başlıyor, hanımefendi ne olduğunu anlamaya çalışırken bu arada “Benimle Evlenir misin?” afişi açılmış oluyor. Siz etraftaki alkışlar eşliğinde diz çöküp yüzüğünüzü çıkarıp hanımefendiye evlenme teklifinizi gerçekleştiriyorsunuz. Hanımefendi sürpriz bir evlenme teklifi almanın şokunu atlatamadan ekibimiz ise sıcağı sıcağını bir röportaj alır. Ardında da hanımefendiye takdim etmeniz için gül buketini size verir ve fotoğraf çekimiyle birlikte sürpriz dolu bir günü finale ulaştırmış oluruz.

İkinci Teklif Seçeneği; Galata Kulesi’ne vardık. Yol boyunca size eşlik eden çekim ekibine teşekkür ettiniz ve görselleri size ulaştırmaları için mail adresini ilettiniz. Olay burada bitti mi, bu kadar mı, bir sürpriz yok muydu? Belki de hanımefendi içinden bunları geçiriyor olacak, halbuki ne hoş bir sürprizle başlamıştı gün…  Aslında bizim de yapmak istediğimiz tam anlamıyla bu. Beklenen teklifi biraz daha erteleyerek finalde yaşanılacak heyecanı en  üst seviyeye çıkarmak.

Çekim ekibimizle ayrıldınız ve Galata Kulesi’nin restaurantında sizin için rezervasyon yaptırdığımız masaya oturdunuz, yemekler yendi, tatlılar yendi, çaylar söylendi,  zaman biraz geçmiş olacak. Tam bu arada hanımefendiden izin isteyerek lavabo bahanesiyle masanızdan kalkın. Restaurantın kapısında sizi elinde gül buketiyle bekleyen çekim ekibimizi göreceksiniz. Onlardan buketi aldığınız gibi tekrardan masanıza geriye döndüğünüzde ekibimizde sizinle birlikte içeri giriyor olacak. Hanımefendi başka bir zamanaymış diye belki içinden geçirirken sizi buketle görünce kalbi tekrardan hızla atmaya başlayacak ve gözleri parlayacak… Siz işte tam bu anda diz çökerek yüzüğünüzü hanımefendiye uzatarak sürpriz evlenme teklifinizi sonunda gerçekleştirmiş olacaksınız.  Son olarak günü bitirmeden önce de Galata Kulesi’nin seyir kısmına çıkarak fotoğraf ve video çekimine devam edilir. Güzel ve samimi soru cevapların olduğu bir röportajla da bu özel günü sonlandırmış oluruz.

Bir Ömür Boyu Mutluluklar…

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://www.surprizistanbul.com/wp-content/uploads/2018/07/galata-tower.jpg); } #list_k4dwlxnugn li{ color: #ffffff;}#list_k4dwlxnugn li:before{ color: #444444;} #list_pii3u70xov li{ color: #ffffff;}#list_pii3u70xov li:before{ color: #444444;} #list_mbazkawhfr li{ color: #898989;}#list_mbazkawhfr li:before{ color: #e5b1b3;}