+90 542 497 69 09 / 00
TürkçeEnglish
Follow:

Paket İçeriği

  • GALATA PAKETİMİZ AKTİF DEĞİLDİR. DİĞER BAŞLIKLARIMIZA BAKABİLİRSİNİZ.

Ekstra

Galata Kulesi

İstanbul’un en tarihi ve gözde mekanlarından biri olan Galata Kulesi’nde evlilik teklifinizi gerçekleştirmeye hazır mısınız? O zaman haydi hikayenizi başlatalım…

Hikayemiz Tophane Park’ında başlıyor. Siz de o günü öncesinde kararlaştırmışsınız ve Galata Kulesi’ne çıkmak için Tophane Parkı’nın oradan geçiyorsunuz. Çekim ekibimiz ise ellerinde makineler ve 10 adet renkli balonla kendilerine çekim için birilerini arar gibi bakınıyorlardır. Çekim ekibimiz sizi parkın oradan geçerken gördükleri gibi size doğru seslenir; “Balonlarımız sahiplerini arıyor, belki sizsinizdir, bunun için bir fotoğraf çekebilir miyiz?” Siz de tabii bu oyuna hanımefendiyi ikna edip dahil ederseniz ve birkaç fotoğraf için poz verirsiniz. Fotoğraf çekiminden sonra ekip kendi içinde küçük bir istişare yaptıktan sonra balonların size ait olduğunu söylerler. Evet, burada sürpriz evlenme teklifinizin hikayesi tam anlamıyla başlamış oluyor. Aman oyunu bozmayın, heyecanlanarak : )

Peki buradan sonra nasıl devam ediyoruz. Siz çekim ekibimize bir teklifte bulunuyorsunuz. Sizin için güzel bir sürpriz olduğunu ve hazır elinizde balonlar varken ekibin Galata Kulesi’ne kadar size eşlik etmesini istiyorsunuz. Ekibimiz de tabii ki sizi kırmayarak peşinize takılıyor. Yol boyunca hem fotoğraf hem video çekiminiz gerçekleşiyor. Ara ara balonları beraber dileklerle havaya salıyorsunuz ya da yolda denk geldiğiniz bir çocuğa hediye ediyorsunuz. Bu anlar ise çekim ekibimizce ölümsüzleştiriliyor.

Galata Kulesi’ne vardık. Elinizdeki kalan son balonları birlikte dilek tutup salıyorsunuz, işte tam bu arada “Benimle Evlenir misin?” pankartı açılmış oluyor. Siz etraftaki alkışlar eşliğinde diz çöküp yüzüğünüzü çıkarıp hanımefendiye evlenme teklifinizi gerçekleştiriyorsunuz. Hanımefendi sürpriz bir evlenme teklifi almanın şokunu atlatamadan ekibimiz ise sıcağı sıcağını bir röportaj alır. Ardında da hanımefendiye takdim etmeniz için gül buketini size verir ve fotoğraf çekimiyle birlikte sürpriz dolu bir günü finale ulaştırmış oluruz.

Bir Ömür Boyu Mutluluklar…

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://www.surprizistanbul.com/wp-content/uploads/2018/07/galata-tower.jpg); } #list_xgdfm7zjp9 li{ color: #ffffff;}#list_xgdfm7zjp9 li:before{ color: #444444;} #list_9sukzo8jvf li{ color: #ffffff;}#list_9sukzo8jvf li:before{ color: #444444;} #list_he0gohn2na li{ color: #898989;}#list_he0gohn2na li:before{ color: #e5b1b3;}