+90 542 497 69 09 / 00
TürkçeEnglish
Follow:

Paket İçeriği

 • Boğazda Lüks Restaurantta 2 Kişilik Yemek
 • VIP Yat ile 1 Saat Boğaz Turu
 • Romantik Masa Süslemesi
 • Boğaz Köprüsü’nde Lazer Gösterimi
 • Profesyonel Fotoğraf Çekimi
 • Profesyonel Video Çekimi
 • Yatta Sınırsız Alkolsüz İçecek, Çerez, Çikolata Drajeleri ve Meyve Tabağı
 • Teklif Anında İki Adet Volkan Gösterisi
 • İstediğiniz Şarkılardan Oluşan Playlist

Ekstra

 • Vip Araç
 • Buket Gül
 • Pasta
 • Keman
 • Pankart
 • 15 Adet Uçan Balon

Boğazda Akşam Yemeği

Boğazda akşam yemeği evlilik teklifi organizasyonumuzda, boğazda romantizmi sonuna kadar yaşayabileceğiniz restaurantımızda sizin için masanızı rezerve ediyoruz. Profesyonel ve lezzeti geniş menüsüyle güzel bir akşam yemeği yiyorsunuz. Hanımefendi de akşamın muhtemelen Evlilik Teklifi ile taçlanacağını hissetmiş oluyor. Doğru, bu akşam sizin tarafınızdan boğazda evlilik teklifi olacak, ancak bu tam boğazın ortasında gerçekleşecek. Bu yüzden siz sürprizi biraz daha uzatın ve yemeğinizi yedikten sonra ‘Çok güzel bir akşamdı.’ diyerek masanızdan kalkıp çıkışa doğru ilerleyin. Siz çıkışa geldiğinizde ekip arkadaşımız karşınıza çıkarak ‘Yatınız hazır sizi bekliyoruz’ diyerekten sizin için akşamı adeta yeniden başlatmış olacak. İskeleye geçtiğiniz gibi de hanımefendiyle ele ele, aşkınızın hikayesine İstanbul Boğazı’nı da katmak için yata biniyorsunuz. Bu şekilde de akşam bir anda yeniden başlamış oluyor. Yata bindiğinizi gibi şık bir romantik masa sizi karşılıyor. Hanımefendinin kalbi adeta bir kez daha atmaya başlıyor. Ve biz de evlenme teklifinizi daha fazla ertelememek için hızla boğazda yol alıyoruz.

İstanbul’un kalbinde eşsiz manzarasına sevgilinizle tanık oluyorsunuz. Yalılar, köşkler ve tarihi yapılar sizlere eşsiz bir görsel şölen sunuyor. Teknede evlenme teklifi için size harika bir atmosfer sunuyor. Hanımefendi, kendisi için güzel bir gece hazırlanmış olduğunu düşünürken biz sürprizlere devam ediyoruz. Yatımız köprünün altına geldiğinde fotoğrafçı arkadaşımız “Ön tarafta harika bir manzara var.” diyerek sizi yatın ön, uç kısmını alıyor. Ön tarafa geçtiğinizde karşınızda muazzam bir köprü manzarası… Ancak görünürde evlenme teklifi için hazırlanan bir şey yok.

Siz hanımefendiyle yatın ön kısmına oturduğunuz anda ise köprünün altına lazer gösterisi başlamış oluyor. Ona söylemek istediğiniz ve kalbinizden geçen en özel cümleleri köprünün altında itiraf etmiş oluyorsunuz. Sevgiliniz büyük bir heyecanla bu yazıları okurken, siz de bir yandan yapacağınız teklif için elinizi cebinizdeki yüzüğe götürüyorsunuz. Tam tüm cümleler bitmiş gibi gözükürken en sonda köprüye “BENİMLE EVLENİR MİSİN?” yazmış oluyoruz ve siz de elinizdeki yüzükle birlikte diz çökerek hayalinizdeki evlilik teklifini yapmış oluyorsunuz. Bu sırada iki adet volkan patlayarak heyecanı en üst seviyeye çıkarmış oluyor. Ve sonunda beklediğiniz “EVET!” cevabını almış olacaksınız. Siz yüzüğü takarken köprünün altında hanımefendinin ismi geçerek “MELİS EVET DEDİ” yazısını görmüş olacaksınız. Evlenme teklifinden sonra diğer istediğiniz cümlelerle birlikte köprüyle fotoğraf çekimini gerçekleştirdikten sonra sizi tekrardan masanıza almış olacağız.


Ve hemen sıcağı sıcağına sizinle kısa bir röportaj gerçekleştireceğiz. Duygularınızı sözlü bir şekilde de ölümsüzleştireceğiz. Boğazda akşam yemeği evlilik teklifi organizasyonumuz işte bu yüzden en özel organizasyonlarımızdan biridir. Evet, klasik bir şekilde yemek evlenme teklifi etmiş olmuyorsunuz; ama inanın daha fazlasını yapmış oluyorsunuz.

Bir ömür mutlu olmanız dileğiyle…

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://www.surprizistanbul.com/wp-content/uploads/2019/08/boğazda-akşam-yemeği-1.jpg); } #list_cc7osbcx4w li{ color: #ffffff;}#list_cc7osbcx4w li:before{ color: #444444;} #list_1esuw4dtgr li{ color: #ffffff;}#list_1esuw4dtgr li:before{ color: #444444;} #cata_button_gwf591pehk.cata-button{}#cata_button_gwf591pehk.cata-button .cata-btn{color: #e27c7e;border-color:#e27c7e}#cata_button_gwf591pehk.cata-button .cata-btn:hover{color: #ffffff;border-color:#e27c7e; background-color:#e27c7e} #list_tbmbgec317 li{ color: #898989;}#list_tbmbgec317 li:before{ color: #e5b1b3;}