+90 542 497 69 09 / 00
TürkçeEnglish
Follow:

Paket İçeriği

  • Vip Bölümde Yunus Gösterisi
  • Profesyonel Fotoğraf Çekimi
  • Profesyonel Video Kaydı
  • Organizasyon Görsellerinden 1 Dakikalık Slayt Çalışması
  • Buket Gül
  • Paket Fiyatı:-

Ekstra

  • Afiş Açma (200₺)
  • 15 Adet Uçan Balon (400₺)

Yunus Gösterisi İle Evlenme Teklifi

Y

unus Sürprizi, belki de en özel ve en sevgi dolu teklifimiz diyebiliriz. Tatlı, size gülümseyen ve mutluluktan yerinde duramayan bir yunusu aşkınıza şahitlik yaptıracaksınız. Bilin ki bu çok ender olan bir şey. Peki bu teklif nasıl gerçekleşiyor? Öncelikle sizinle günü kararlaştırıyoruz. Daha sonra biz biletlerinizi öncesinden almış oluyoruz. Sizi de kararlaştırdığımız günde havuzda bekliyoruz. Ancak sürprizin anlaşılmaması için sizinle küçük bir oyun oynuyoruz. Siz hanımefendi ile havuza geldiğinizde ilk olarak gişeye yöneliyorsunuz.

Merak etmeyin gişe memuru da küçük oyunun parçası. Ona yunus gösterisi için internetten bilet almıştım dediğinizde size biletlerinizi vermiş olacak. Bu şekilde de hanımefendi için her şey normal gözükmüş olacak. Daha sonra biletlerinizi aldığınızı gibi havuz başındaki yerinize geçebilirsiniz. Bu sırada bir arkadaş sizi gizli çekim yaparak hem havuz dışında hem de havuzda takip ediyor olacak. Evet, yerinizi aldınız ve gösteri başlıyor. Sizinle birlikte salondaki birçok kişi de yunusların gösterisiyle eğleniyor olacak. Yunus eğitmeni yunuslarla birkaç gösteri yaptıktan seyircilerinden  bir çifti yanına isteyecek. İşte sizde orada elinizi kaldırmış olacaksınız. Eğitmen sizi tanıdığı için şöyle bir etrafa bakındıktan sonra sizi seçecek. Hanımefendi ile havuzun başına geçtiğinizde heyecanınızı korumanız çok önemli, çünkü yapacağınız evlilik teklifine saniyeler kalmış olacak. Eğitmen isimleriniz öğrendikten sonra sizi oyuna dahil etmiş olacak.

Bir iki basit hareketten sonra da bir yunus yüzüğü hanımefendiye getirmiş olacak. Tabii hanımefendi kutunun içinde ne olduğunu bilmiyor. Kutuyu açıyor ve yüzüğü görüyor… İşte sizde tam bu sırada evlilik teklifiniz için diz çökmüş oluyorsunuz. Hanımefendi büyük şok yaşarken yüksek sesle ve tüm salonu duyacağı şekilde aşkınızı ilan edip teklifinizi gerçekleştiriyor oluyorsunuz. Biz de başından sonuna kadar bu sürpriz evlilik teklifini kayıt altına alarak bu özel anları sizin için ölümsüzleştiriyoruz.

Hanımefendiden evet cevabını duyduktan sonra da sıcağı sıcağına sizden bir röportaj alıyoruz. Bu şekilde de çocuklarınız da anne ve babalarının neler yaşadıklarını ve neler hissettiklerini bu şekilde tanık olacaklar. Siz de hanımefendiye hazırladığımız buket gülü vererek günü en güzel bir şekilde noktalamış oluyorsunuz.

Bir ömür mutlu olmanız dileğiyle…

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://www.surprizistanbul.com/wp-content/uploads/2018/02/yunus-kapak.jpeg); } #list_tc0l0gu225 li{ color: #ffffff;}#list_tc0l0gu225 li:before{ color: #444444;} #list_fa43xqixpc li{ color: #ffffff;}#list_fa43xqixpc li:before{ color: #444444;}