+90 542 497 69 09 / 00
TürkçeEnglish
Follow:

Paket İçeriği

 • Çırağan Sarayından Yat ile Alış ve Bırakış
 • Romantik Masa Süslemesi
 • 1 Saat Boğaz Turu
 • Boğaz Köprüsünde Lazer Gösterimi
 • Yatta Kokteyl İkramı
 • Profesyonel Fotoğraf Çekimi
 • Profesyonel Video Çekimi
 • Teklif Anında İki Adet Volkan Gösterisi
 • İstediğiniz Şarkılardan Oluşan Playlist
 • PAKET FİYATI:530€

Ekstra

 • VIP Araç (150€)
 • Keman (100€)
 • Buket Gül (50€)
 • Pasta (30€)
 • 15 Adet Uçan Kalp Balon (60€)
 • Harf-Rakam Balon (30€)

ÇIRAĞAN SARAYINDA EVLİLİK TEKLİFİ

Çırağan Sarayı Evlilik Teklifi organizasyonunda; eşsiz hikayesi ve tarihiyle İstanbul’un tarihi ve gözde mekanlarından biri olan Çırağan Sarayı, sevdiğinizle unutulmayacak anıların başlangıcı oluyor ve orada yaşanan en özel hikayelere bir de sizinki ekleniyor. Hatta Saray’dan boğaza akıp çoğalarak… Nasıl mı?

Sizinle kararlaştırdığımız bir günde, Çırağan Sarayında romantik bir yemek yiyebileceğiniz bir masa hazırlıyoruz. Sizin isminize özel bir de menü… Siz saraya sevdiğinizle el ele giriş yapıyorsunuz. Aslında sevdiğiniz bu gecenin özel bir gece olacağını saraya ayak basar basmaz anlayacaktır. Gün içerisindeki sizin de heyecanınız eğer hanımefendiye yansıdıysa Çırağan Sarayında evlilik teklifi beklemesi kaçınılmaz olacaktır. Peki Çırağan Sarayı’na geldiğiniz gibi tüm sürprizin bu şekilde bozulacağını mı düşünüyorsunuz? Merak etmeyin Çırağan Sarayı evlenme teklifi sürecinin ilk adımıydı saraya ayak basmak. Hanımefendi muhtemelen sizden birçok kez birçok farklı yerde de evlilik teklifi beklemişti. Ancak o evlenme teklifini sizin daha iyi bir evlilik teklifini düşünerekten başka bir zamana sakladığınızı da gelmeyen evlilik tekliflerden sonra her seferinde kendini inandırmıştı. O yüzden bu kez de siz, bilinçli olarak bu evlilik teklifini biraz daha erteleyin ve heyecana heyecan katarak sevdiğinize en özel anı hazırlayana kadar bekleyin.

Evet, masanıza oturdunuz. Hanımefendinin ve sizin gözleriniz ışıldıyor, belki hani zaman olmuştu bu şekilde birbirinize bakmamıştınız. Tüm her şeyi kenara, sizin dışınıza atmış gibisiniz. Boğaz manzaralı bir sarayda, aşkınızı ilan etmek için sabırsızlanıyorsunuz. Ama bekleyin, önce bir yemekleri yiyelim ve mumlar biraz daha kendilerini ısıtsınlar, gece biraz daha romantikleşsin. Bu arada siz de biraz gevşeyin, çalan müziğe sevdiğinizle eşlik edin, onu ne kadar çok sevdiğinizi dile getirin.

Saat biraz ilerlemiş, ana yemek de yerini tatlıya bırakmış olsun; biraz daha evlenme teklifi anına yaklaşmış olalım. Hanımefendi, aslında yemek yerken Çırağan Sarayında evlilik teklifi alabileceğini düşünmüştü; ama şimdi de neden olmasın ki? Ama siz oyununuz bozmadan tatlınızı yemeye başlayın, mutluluğunuzu hiç kaybetmeden ancak her şeyde normalmiş gibi sohbetinize devam edin. Hanımefendinin bir evlilik teklifi isteği de son bulmak üzere, halbuki Çırağan Sarayı’na ayak basar basmaz evlenme teklifi alacağını fazlasıyla hissetmişti. Ancak gece henüz bitmemişti, daha her şey olabilirdi. En son hiçbir şeye buna inanmak istediği kadar inanmak istememişti. İşte tam bu arada, hanımefendinin tüm umutları bitmemişken siz hesabı istiyorsunuz. Kalan umutlar bir anda yok olur ve gecenin sonsuza kadar bittiği hissedilir.

Ama demiştik ya gece daha bitmemişti, her şey olabilirdi. Garson hesabı size getirirken gülümsüyordu. “Efendim, afiyet olsun. Umarım güzel bir akşam geçirmişsinizdir. Ancak geceyi sanırım burada noktalamayacaksınız, çünkü bu gecenin şanslı masası olarak sizi seçtik. Yatımız hazır boğaz turu için sizi bekliyor. Buyurun…” İşte siz garsondan bu sözleri işitirken biz o sırada yatımızla saraya yanaşıyor oluyoruz. Muhtemelen hanımefendi ne olduğunu anlamış değil. Evet, hiçbir şey yansıtmadan gayet şanslı masa siz seçilmişsiniz gibi restauranttan çıkıp  yanınızda olacak görevli arkadaşla sarayın iskelesine doğru iniyorsunuz. Yattın önünde sizi bekleyen bir bayan arkadaşımız size isminizle hitap ederek sizi yata davet ediyor. Hanımefendiyle ele ele, aşkınızın hikayesine İstanbul Boğazı’nı da katmak için yata biniyorsunuz.  Ve yata bindiğinizi gibi romantik bir masa burada da sizi karşılıyor. Hanımefendinin kalbi adeta bir kez daha atmaya başlıyor. Ve biz de evlenme teklifinizi daha fazla ertelememek için hızla boğazda yol alıyoruz. Evet, belki Çırağan Sarayında evlenme teklifi etmediniz; ancak inanın siz sevdiğiniz için çok daha özelini hazırladınız. Düşünsenize, siz Çırağan Sarayında evlilik teklifi ederken ya yan masadaki beyfendi de karşısındaki bayana evlilik teklifi etseydi. Bu Çırağan Sarayı için oldukça sık yaşanan bir olay.  Sanırım hazırlamış olduğunuz tüm özel an bir anda yok olup giderdi. O yüzden sizi, sadece sizin baş başa kalabileceğiniz bir yerde sizi ağırlıyoruz. Hayalinizdeki ve sevdiğinizin en çok hak ettiği evlenme teklifi için…

Yatımız boğazın sularında salınırken siz de İstanbul’un kalbinde eşsiz manzarasına sevgilinizle tanık oluyorsunuz. Yalılar, köşkler ve tarihi yapılar sizlere eşsiz bir görsel şölen sunuyor. Yatta evlenme teklifi için size harika bir atmosfer sunuyor. Hanımefendi, kendisi için güzel bir gece hazırlanmış olduğunu düşünürken biz sürprizlere devam ediyoruz.

Yatımız köprünün altına geldiğinde “Beyefendinin size küçük bir sürprizi var.” diyerek arkadaşımız bir kalp kutuyla yanınıza geliyor ve hanımefendiden kutuyu açmasını istiyor. Kalbinizin atışları kutulardan çıkan notlarla artmaya devam ediyor. Her kutunun içinden onun için hazırladığınız notlar çıkıyor. İç içe geçmiş üç kalp kutunun sonuncusunda ise; “Senin için yatın önünde küçük bir şey hazırladım, bakmak ister misin?” yazısını hanımefendi okuduktan sonra sizi yatın ön tarafına almış oluyoruz.

Ön tarafa geçtiğinizde karşınızda muazzam bir köprü manzarası… Ancak görünürde evlenme teklifi için hazırlanan bir şey yok. Siz hanımefendiyle yatın ön kısmına oturduğunuz anda ise köprünün altına lazer gösterisi başlamış oluyor. Ona söylemek istediğiniz ve kalbinizden geçen en özel cümleleri köprünün altında itiraf etmiş oluyorsunuz. Sevgiliniz büyük bir heyecanla bu yazıları okurken, siz de bir yandan yapacağınız evlenme teklifi için elinizi cebinizdeki yüzüğe götürüyorsunuz. Tam tüm cümleler bitmiş gibi gözükürken en sonda köprüye “BENİMLE EVLENİR MİSİN?” yazmış oluyoruz ve siz de elinizdeki yüzükle birlikte diz çökerek hayalinizdeki evlilik teklifini yapmış oluyorsunuz. Bu sırada iki adet volkan patlayarak heyecanı en üst seviyeye çıkarmış oluyor. Ve sonunda beklediğiniz “EVET!” cevabını almış olacaksınız. Siz yüzüğü takarken köprünün altında hanımefendinin ismi geçerek “MELİS EVET DEDİ” yazısını görmüş olacaksınız. Evlenme teklifinden sonra diğer istediğiniz cümlelerle birlikte köprüyle fotoğraf çekimini gerçekleştirdikten sonra sizi tekrardan masanıza almış olacağız.

Ve hemen sıcağı sıcağına sizinle kısa bir röportaj gerçekleştireceğiz. Duygularınızı sözlü bir şekilde de ölümsüzleştireceğiz. Röportajın bitimiyle de son bir sürpriz olarak bir pasta getirmiş olacağız. Güzel dilekleriniz gerçek ve mutluluğunuzun daim olması için de pastayı beraber üflemenizi isteyeceğiz. Ardından da güzel bir buket gülü hanımefendiye takdim ederek geceyi çok özel bir şekilde noktalamış olacaksınız. Çırağan Sarayı evlilik teklifi organizasyonumuz işte bu yüzden en özel organizasyonlarımızdandır. Evet, Çırağan Sarayında evlenme teklifi etmiş olmuyorsunuz; ancak inanın çok daha fazlasını yapmış oluyorsunuz.

Bir ömür mutlu olmanız dileğiyle…

 

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://www.surprizistanbul.com/wp-content/uploads/2017/11/palace-exterior.jpg); } #list_98uknt1uga li{ color: #ffffff;}#list_98uknt1uga li:before{ color: #444444;} #list_81udycbro8 li{ color: #ffffff;}#list_81udycbro8 li:before{ color: #444444;} #list_zf1ontrl4m li{ color: #898989;}#list_zf1ontrl4m li:before{ color: #e5b1b3;}