+90 542 497 69 09 / 00
TürkçeEnglish
Follow:

Paket İçeriği

  • Profesyonel Müzisyen Grubu (Trio)
  • ‘Benimle Evlenir Misin?’ Pankartı
  • Profesyonel Fotoğraf Çekimi
  • Profesyonel Video Çekimi
  • Teklif Anında İki Adet Volkan Gösterisi
  • Buket Gül

Ekstra

  • Vip Araç
  • 15 Adet Uçan Balon

Orkestra İle Evlenme Teklifi

O

rkestra ile Sürpriz Evlilik Teklifi organizasyonumuzda; Sevgilinizle yolda yürüyorsunuz. İstiklal Caddesi, Bebek Sahil, Kadıköy Meydan, Beşiktaş istediğiniz herhangi bir yerde… Birden karşınıza müzisyenler çıkıyor, tek tek peşinize takılarak seçtiğiniz şarkıyı çalmaya başlıyorlar.

Sevgiliniz ne olduğunu anlamaya çalışırken siz onun elini pankartı görene kadar bırakmıyor ve sürpriz evlilik teklifiniz için bekliyorsunuz. Tâ ki, ‘Benimle Evlenir misin?’ pankartı görene kadar…

Ve göz göze geliyorsunuz, artık diz çöküp yüzüğü çıkarma zamanı. Bu sırada da etrafınızda volkanlar patlıyor. Siz de teklifinizi yapıp bir ömrü beraber geçirmek dileğiyle hanımefendiye yüzüğü takıyorsunuz. . Biz de “EVET!” cevabını duyduktan sonra hemen sıcağı sıcağına sizinle kısa bir röportaj gerçekleştiriyoruz. Duygularınızı sözlü bir şekilde de ölümsüzleştiriyoruz.

Röportajın bitimiyle de güzel bir buket gülü hanımefendiye takdim ederekgünü çok özel bir şekilde noktalamış oluyorsunuz.

Bir ömür mutlu olmanız dileğiyle…

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 300px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://www.surprizistanbul.com/wp-content/uploads/2019/03/orkestra-evlilik-teklifi.jpg); } #list_ds0fafrat5 li{ color: #ffffff;}#list_ds0fafrat5 li:before{ color: #444444;} #list_9iy443tm58 li{ color: #ffffff;}#list_9iy443tm58 li:before{ color: #444444;}