+90 542 497 69 09 / 00
TürkçeEnglish
Follow:

Paket İçeriği

 • Kız Kulesi’nde Yemek
 • VIP Yat ile 1 saat boğaz turu
 • Romantik masa süslemesi
 • Profesyonel Fotoğraf Çekimi
 • Profesyonel Video Çekimi (Teklif ve Pasta anı, Röportaj)
 • Organizasyon görsellerinden oluşan 1 dakikalık slayt show
 • Sınırsız alkolsüz içecek, çerez, çikolata drajeleri ve meyve tabağı
 • Teklif anında iki adet volkan
 • İstediğiniz şarkılardan oluşan Playlist
 • (Paketimiz Aktif Değildir)

Ekstra

 • Buket Gül
 • Pasta
 • Keman
 • VIP Araç
 • Pankart
 • Uçan Balon

Kız Kulesi Evlilik Teklifi

Eşsiz hikayesi ve tarihiyle İstanbul’un simgelerinden biri olan Kız Kulesi, sevdiğinizle unutulmayacak anıların başlangıcı oluyor ve orada yaşanan aşıkların hikayesine Kız Kulesi’nde evlilik teklifinizle bir de sizinki ekleniyor. Hatta boğaza akıp çoğalan bir Kız Kulesi evlenme teklifi ile…

Sizinle kararlaştırdığımız bir akşam için Kız Kulesi’nde romantik bir yemek yiyebileceğiniz bir masa hazırlıyoruz. Ardından siz ya Üsküdar Salacak’tan ya da Kabataş’tan kulenin teknesine binerek Kız Kulesi’ne sevdiğinizle el ele giriş yapıyorsunuz. Aslında sevdiğiniz bu gecenin özel bir gece olacağını Kız Kulesi’ne ayak basar basmaz anlayacaktır. Gün içerisindeki sizin de heyecanınız eğer hanımefendiye yansıdıysa Kız Kulesinde evlilik teklifi beklemesi kaçınılmaz olacaktır. Peki Kız Kulesi’ne geldiğiniz gibi tüm sürprizin bu şekilde bozulacağını mı düşünüyorsunuz? Merak etmeyin, Kız Kulesi’nde evlenme teklifi sürecinin ilk adımıydı kuleye ayak basmak. Hanımefendi muhtemelen sizden birçok kez birçok farklı yerde de evlilik teklifi beklemişti. Ancak o evlilik teklifini sizin daha iyi bir evlilik teklifini düşünerekten başka bir zamana sakladığınızı da gelmeyen tekliflerden sonra kendini inandırmıştı. O yüzden bu kez de siz bilinçli olarak bu evlilik teklifini biraz daha erteleyin ve heyecana heyecan katarak sevdiğinize en özel anı hazırlayana kadar bekleyin.

Evet, masanıza oturdunuz. Hanımefendinin ve sizin gözleri ışıldıyor, belki hani zaman olmuştu bu şekilde birbirinize bakmamıştınız. Tüm her şeyi kenara, sizin dışınıza atmış gibisiniz. Boğazdaki bir kuleye sığınmış, aşkınızı ilan etmek için sabırsızlanıyorsunuz. Ama bekleyin, önce bir yemekleri yiyelim ve mumlar biraz daha kendilerini ısıtsınlar, gece biraz daha romantikleşsin. Bu arada siz de biraz gevşeyin, çalan müziğe sevdiğinizle eşlik edin, onu ne kadar çok sevdiğinizi dile getirin.

Saat biraz ilerlemiş, ana yemek de yerini tatlıya bırakmış olsun; biraz daha evlenme teklifi anına yaklaşmış olalım. Hanımefendi, aslında yemek yerken Kız Kulesinde evlilik teklifi alabileceğini düşünmüştü, şimdi de neden olmasın ki? Ama siz oyununuz bozmadan tatlınızı yemeye başlayan, mutluluğunuzu hiç kaybetmeden ancak her şeyde normalmiş gibi sohbetinize devam edin. Hanımefendinin bir beklentisi daha son bulmak üzere, halbuki Kız Kulesine ayak basar basmaz evlenme teklifi alacağını fazlasıyla hissetmişti. Ancak gece henüz bitmemişti, daha her şey olabilirdi. En son hiçbir şeye buna inanmak istediği kadar inanmak istememişti. İşte tam bu arada, hanımefendinin tüm umutları bitmemişken siz hesabı istiyorsunuz. Kalan umutlar bir anda yok olur ve gecenin sonsuza kadar bittiği hissedilir.

Ama demiştik ya gece daha bitmemişti, her şey olabilirdi. Siz Kız Kulesinden sevdiğinizle dışarı çıkarken biz o sırada yatımızla Kız Kulesi’ne yanaşıyor oluyoruz. Siz yatı gördüğünüz gibi bize doğru yaklaşıyorsunuz. Hanımefendi ise ne olduğunu anlamış değil. Yattın önünde sizi bekleyen bir bayan arkadaşımız size isminizle hitap ederek sizi yata davet ediyor. Hanımefendiyle ele ele, aşkınızın hikayesine İstanbul Boğazı’nı da katmak için yata biniyorsunuz. Ve yata bindiğinizi gibi romantik bir masa burada da sizi karşılıyor. Hanımefendinin kalbi adeta bir kez daha atmaya başlıyor. Ve biz de evlenme teklifinizi daha fazla ertelememek için hızla boğazda yol alıyoruz.

Evet, belki Kız Kulesinde evlilik teklifi etmediniz; ancak inanın siz sevdiğiniz için daha özelini hazırladınız. Düşünsenize, siz Kız Kulesinde evlenme teklifi eder, yan masanızdaki beyefendi de karşısındaki bayana evlilik teklifi etseydi. Bu Kız Kulesi için oldukça sık yaşanan bir olay. O yüzden sizi, sadece baş başa kalabileceğiniz bir yerde ağırlıyoruz. Hayalinizdeki ve sevdiğinizin en çok hak ettiği evlenme teklifi için…

Siz de İstanbul’un kalbinde eşsiz manzarasına sevgilinizle tanık oluyorsunuz. Yalılar, köşkler ve tarihi yapılar sizlere eşsiz bir görsel şölen sunuyor. Teknede evlenme teklifi için size harika bir atmosfer sunuyor. Hanımefendi, kendisi için güzel bir gece hazırlanmış olduğunu düşünürken biz sürprizlere devam ediyoruz. Yatımız köprünün altına geldiğinde fotoğrafçı arkadaşımız “Ön tarafta harika bir manzara var.” diyerek sizi yatın ön, uç kısmını alıyor. Ön tarafa geçtiğinizde karşınızda muazzam bir köprü manzarası… Ancak görünürde evlenme teklifi için hazırlanan bir şey yok.

Siz hanımefendiyle yatın ön kısmına oturduğunuz anda ise köprünün altına lazer gösterisi başlamış oluyor. Ona söylemek istediğiniz ve kalbinizden geçen en özel cümleleri köprünün altında itiraf etmiş oluyorsunuz. Sevgiliniz büyük bir heyecanla bu yazıları okurken, siz de bir yandan yapacağınız teklif için elinizi cebinizdeki yüzüğe götürüyorsunuz. Tam tüm cümleler bitmiş gibi gözükürken en sonda köprüye “BENİMLE EVLENİR MİSİN?” yazmış oluyoruz ve siz de elinizdeki yüzükle birlikte diz çökerek hayalinizdeki evlilik teklifini yapmış oluyorsunuz. Bu sırada iki adet volkan patlayarak heyecanı en üst seviyeye çıkarmış oluyor. Ve sonunda beklediğiniz “EVET!” cevabını almış olacaksınız. Siz yüzüğü takarken köprünün altında hanımefendinin ismi geçerek “MELİS EVET DEDİ” yazısını görmüş olacaksınız. Evlenme teklifinden sonra diğer istediğiniz cümlelerle birlikte köprüyle fotoğraf çekimini gerçekleştirdikten sonra sizi tekrardan masanıza almış olacağız.

Ve hemen sıcağı sıcağına sizinle kısa bir röportaj gerçekleştireceğiz. Duygularınızı sözlü bir şekilde de ölümsüzleştireceğiz. Kız Kulesi evlilik teklifi organizasyonumuz işte bu yüzden en özel organizasyonlarımızdan biridir. Evet, Kız Kulesinde evlenme teklifi etmiş olmuyorsunuz; ama inanın daha fazlasını yapmış oluyorsunuz.

Bir ömür mutlu olmanız dileğiyle…

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://www.surprizistanbul.com/wp-content/uploads/2017/11/Maidens-Tower-8.jpg); } #list_3g3be0opwy li{ color: #ffffff;}#list_3g3be0opwy li:before{ color: #444444;} #list_yrq1zdal8w li{ color: #ffffff;}#list_yrq1zdal8w li:before{ color: #444444;} #list_folpr4epq5 li{ color: #898989;}#list_folpr4epq5 li:before{ color: #e5b1b3;}