+90 542 497 69 09 / 00
TürkçeEnglish
Follow:

Paket İçeriği

  • 5 Kişilik Vip Helikopter ile İstanbul Turu
  • VIP Araç (Çift Transfer)
  • Profesyonel Fotoğraf Çekimi
  • Profesyonel Video Kaydı (Teklif anı, Röportaj)
  • GoPro ile Helikopter İçi Kayıt
  • Buket Gül
  • PAKET FİYATI:2.500€

Ekstra

  • 15 Adet Uçan Balon (60€)

VIP Helikopter Turu Evlilik Teklifi

B

en aşkımı göklerde ilan edeceğim diyorsanız bu evlilik teklifi tam sizin için. Peki bu adrenalin ve ultra sürpriz içeren evlilik teklifi nasıl gerçekleşiyor? Helikopterde Evlilik Teklifi organizasyonumuzda; öncelikle sizinle bir gün kararlaştırıyoruz. O gün sizi VIP Araç istediğiniz noktadan alıyor. Hanımefendi ne olduğunu ve nereye gittiğini anlamadan kendinizi helikopter pistinde buluyorsunuz. Araçtan indiğiniz gibi bir bayan sizi karşılıyor ve size isminizle hitap edip; “Melih Bey uçuş için hazırız.” diyerek size eşlik ediyor.

Hanımefendi büyük bir şaşkınlık ve heyecanla helikoptere biniyor ve pilot kuleden onay aldığı gibi havalanmaya başlıyorsunuz. İstanbul’un eşsiz manzarasını göklerde sevgilinizle baş başa yaşıyorsunuz. Tarihi yarım ada, boğaz, haliç, her yer ayaklarınızın altında… Ve siz teklif için doğru anın geldiğini düşündüğünüzde cebinizden yüzüğü çıkarıyor ve hayalinizdeki evlilik teklifini gerçekleştiriyorsunuz. Muhtemelen de “EVET” cevabını almış oluyorsunuz.

Tüm bu anları; yerden havalanıp aşağıya inene kadar zamanı ise içeriye yerleştirilmiş GoPro kaydetmiş oluyor. Helikopter piste indiği gibi bir arkadaş güzel bir buket gül ile sizi karşılıyor ve hanımefendiye takdim etmenizi istiyor. Buketinizi hanımefendiye takdim ettikten sonra sıcağı sıcağına kısa bir röportaj yapılarak yaşadığınız tarif edilemez anlar ölümsüzleştiriliyor.

Bir ömür mutlu olmanız dileğiyle…

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://www.surprizistanbul.com/wp-content/uploads/2018/02/kapakjpg.jpeg); } #list_sn7efkb95i li{ color: #ffffff;}#list_sn7efkb95i li:before{ color: #444444;} #list_w83avx41iy li{ color: #ffffff;}#list_w83avx41iy li:before{ color: #444444;}