+90 542 497 69 00 / 09
info@surprizistanbul.com
Kadıköy / İstanbul
Follow:

HİZMET POLİTİKASI

  • “Saatlik Satış Sistemi” Konusunda Yasal Uyarı;

Yat organizasyonlarımızda gerçekleştirilen net rezervasyonların iptali veyahut saat değişimi ‘’saatlik satış sistemi’’ nedeni ile yasal haklar çerçevesinde mümkün değildir.

      (Gerçekleştirilen satışlar ilgili bölümün kabulünü temsil eder.)

 

  • Kapora İadesi Şartları

Verilen kaporanın alıcı tarafından iptali söz konusu değildir.

Alıcının kaporasını geri alamamasındaki neden; hizmet veren firmanın satışını gerçekleştirdiği hizmet detayları çerçevesinde mağdur olmamasıdır.

Satın alınan hizmet ve hizmetlerin ödemeleri paydaş sistemi dahilinde satışın gerçekleşmesi ile birlikte gerçekleşmektedir.

Şayet bir sözleşme dahilinde alıcının kaporasını geri alabileceğine istinaden anlaşma gerçekleşmemiş ise belirtilen neden ve durumlar çerçevesinde kapora iadesi söz konusu olmayacaktır.

 

 

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 150px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://www.surprizistanbul.com/wp-content/uploads/2017/04/background_30.jpg); }