+90 542 497 69 00 / 09
info@surprizistanbul.com
Kadıköy / İstanbul
Follow:

Paket İçeriği

 • Helikopter ile İstanbul Turu
 • VIP Araç
 • Buket Gül
 • Fotoğraf çekimi, GoPro ile kayıt ve röportaj hizmeti

Ekstra

 • Profesyonel Fotoğraf – Video Çekimi
 • Afiş Açma
 • Uçan Balon

VIP Helikopter Turu Sürprizi

B

en aşkımı göklerde ilan edeceğim diyorsanız bu evlilik teklifi tam sizin için. Peki bu adrenalin ve ultra sürpriz içeren evlilik teklifi nasıl gerçekleşiyor? Helikopterde Evlilik Teklifi organizasyonumuzda; öncelikle sizinle bir gün kararlaştırıyoruz. O gün sizi VIP Araç istediğiniz noktadan alıyor. Hanımefendi ne olduğunu ve nereye gittiğini anlamadan kendinizi helikopter pistinde buluyorsunuz. Araçtan indiğiniz gibi bir bayan sizi karşılıyor ve size isminizle hitap edip; “Melih Bey uçuş için hazırız.” diyerek size eşlik ediyor.

Hanımefendi büyük bir şaşkınlık ve heyecanla helikoptere biniyor ve pilot kuleden onay aldığı gibi havalanmaya başlıyorsunuz. İstanbul’un eşsiz manzarasını göklerde sevgilinizle baş başa yaşıyorsunuz. Tarihi yarım ada, boğaz, haliç, her yer ayaklarınızın altında… Ve siz teklif için doğru anın geldiğini düşündüğünüzde cebinizden yüzüğü çıkarıyor ve hayalinizdeki evlilik teklifini gerçekleştiriyorsunuz. Muhtemelen de “EVET” cevabını almış oluyorsunuz.

Tüm bu anları; yerden havalanıp aşağıya inene kadar zamanı ise içeriye yerleştirilmiş GoPro kaydetmiş oluyor. Helikopter piste indiği gibi bir arkadaş güzel bir buket gül ile sizi karşılıyor ve hanımefendiye takdim etmenizi istiyor. Buketinizi hanımefendiye takdim ettikten sonra sıcağı sıcağına kısa bir röportaj yapılarak yaşadığınız tarif edilemez anlar ölümsüzleştiriliyor.

Bir ömür mutlu olmanız dileğiyle…

Paket İçeriği

 • Helikopter ile İstanbul Turu
 • Afiş Açma
 • Buket Gül
 • Fotoğraf çekimi ve röportaj hizmeti

Ekstra

 • Profesyonel Fotoğraf – Video Çekimi
 • Uçan Balon

Ekonomik Helikopter Turu Sürprizi

Adrenalini yüksek bir evlilik teklifi için ekonomik Helikopter Turu nasıl gerçekleşir? Helikopterde Evlilik Teklifi organizasyonumuzda; sizinle kararlaştırdığımız gün ve saatte sevgilinizle birlikte uçuş pistinde oluyorsunuz.

Pistte bir arkadaş sizi karşılıyor ve tur öncesinde birkaç fotoğraf alıyor. Uçuş saati geldiğinde ise sizinle birlikte 6 kişilik grup helikoptere biniyor. Helikopter tur için havalanıyor ve İstanbul’un eşsiz manzarasını göklerde sevgilinizle tanık oluyorsunuz. Tarihi yarım ada, boğaz, haliç her yer ayaklarınızın altında oluyor… Hanımefendi de ise heyecan ve şaşkınlık had safhada. Tur devam ederken siz de teklif için heyecanınızı tur heyecanıymış gibi gösterebilirsiniz : )

Tâ ki helikopter piste doğru inişe geçene kadar…

Piste yaklaştığınızda ise aşağıda bir afiş açılmış oluyor ve; “BENİMLE EVLENİR MİSİN?” sorusunu hanımefendiye yöneltiyor  Helikopterden indiğiniz gibi sevgilinizi afişin önüne getiriyorsunuz ve diz çökerek evlilik teklifinizi yapıyorsunuz.  Muazzam bir İstanbul turundan sonra sürprizi en sona saklayarak sevdiğinize adrenalini yüksek bir evlilik teklifi yaşatmış oluyorsunuz. Biz de sıcağı sıcağına sizden kısa bir röportaj alarak bu özel anı sizin için ölümsüzleştiriyoruz. Son olarak da sizin için hazırladığımız güzel bir buket gülü hanımefendiye takdim ederek günü çok özel bir şekilde noktalamış oluyorsunuz.

Bir ömür mutlu olmanız dileğiyle…

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://www.surprizistanbul.com/wp-content/uploads/2018/02/photo_6.jpeg); } #list_hf3bag1mzr li{ color: #ffffff;}#list_hf3bag1mzr li:before{ color: #444444;} #list_6zyf401uan li{ color: #ffffff;}#list_6zyf401uan li:before{ color: #444444;} #list_v7jj82mjxg li{ color: #ffffff;}#list_v7jj82mjxg li:before{ color: #444444;} #list_iw0ygc5cax li{ color: #ffffff;}#list_iw0ygc5cax li:before{ color: #444444;} #list_vxy25irf27 li{ color: #898989;}#list_vxy25irf27 li:before{ color: #e5b1b3;}