+90 542 497 69 09 / 00
info@surprizistanbul.com
Kadıköy / İstanbul
Follow:

Paket İçeriği

 • Köşk Bahçesinde Yemek
 • Romantik Masa Süslemesi
 • 1,5 Saat Boğaz Turu
 • Boğaz Köprüsünde Lazer Gösterimi
 • Keman
 • Profesyonel Fotoğraf Çekimi
 • Profesyonel Video Çekimi (Teklif anı, Röportaj)
 • Organizasyon görsellerinden oluşan 1 dakikalık slayt show
 • Teklif anında iki adet volkan
 • İstediğiniz şarkılardan oluşan playlist
 • (Erken Rezervasyon İndirimi İçin Lütfen Arayınız)

Ekstra

 • VIP Araç
 • Buket Gül
 • Pasta
 • Pankart
 • Uçan Balon

TARİHİ KÖŞKTE EVLİLİK TEKLİFİ

Tarihi Köşkte Evlilik Teklifi organizasyonunda, tarihi köşk size en özel gününüzde kapılarını açıyor. İstanbul’un mavi ve yeşilin buluştuğu gözde semtlerinden biri olan Beylerbeyi’ndeki köşk aşkınıza ev sahipliği yapıyor. Nasıl mı? Siz hanımefendiyle yürürken onu fotoğraf çekme bahanesiyle ya da bir anda aracınızla köşkün önünde durarak köşke giriyorsunuz. Hanımefendi ne olduğunu anlamadan, sizi karşılayan ekip arkadaşımız: ‘Hoş geldiniz, masanız hazır.’ diyerek tarihi köşkün bahçesinde size özel hazırlanmış masaya davet ediyor.

Romantizmi sonuna kadar hissedebileceğiniz bir atmosferdeki masanıza oturuyorsunuz. Siz masaya geçtiğiniz gibi akşam yemeğinize bir de keman eşlik etmeye başlıyor. Akşam daha da romantizme ulaşıyor. Ancak bilin ki tarihi köşkte evlilik teklifi için daha vakit var. O yüzden heyecanınızı bastırarak siz yemeğinize devam edin. Hanımefendinin masada beklediği evlenme teklifini biraz daha erteleyin.

Tarihi köşkün hikayesine bir de sizin hikayeniz eklenmek üzere. Yemeğinizin sonuna doğru garson arkadaşımız masanıza gelerek: ‘Yatınız hazır sizi bekliyor.’ diyor. Hanımefendi ne olduğunu anlayamıyor, çünkü köşkün bahçesinden ne bir deniz ne de bir yat gözüküyor. İşte siz tam bu noktada hanımefendinin elinden tutup köşkün iskelesine açılan kapıyı açıyorsunuz ve şık bir masayla hazırlanmış yatımıza biniyorsunuz. Yatımız hemen hareketle boğaza açılıyor. Siz de romantik mum ışıkları eşliğinde, İstanbul’un kalbinde, boğazın eşsiz manzarasını sevgilinizle tanık oluyorsunuz. Yalılar, köşkler, tarihi yapılar, boğaz, size yatta romantik bir evlilik teklifi için harika bir atmosfer sunuyor.

Yatımız köprünün altında konum aldığında fotoğrafçı arkadaşımız “Ön tarafta harika bir manzara var.” diyerek sizi yatın ön, uç kısmını alıyor. Ön tarafa geçtiğinizde karşınızda muazzam bir köprü manzarası… Ancak görünürde hazırlanan bir şey yok. Siz hanımefendiyle yatın ön kısmına oturduğunuz anda ise köprünün altına lazer gösterisi başlamış oluyor. Ona söylemek istediğiniz ve kalbinizden geçen en özel cümleleri köprünün altında itiraf etmiş oluyorsunuz. Sevgiliniz büyük bir heyecanla bu yazıları okurken, siz de bir yandan yapacağınız evlenme teklifi için yüzüğünüzü çıkartıyorsunuz. Tam tüm cümleler bitmiş gibi gözükürken en sonda köprüye “BENİMLE EVLENİR MİSİN?” yazısı geliyor ve siz de elinizdeki yüzükle birlikte diz çökerek hayalinizdeki evlilik teklifini yapmış oluyorsunuz. Bu sırada iki adet volkan patlayarak heyecanı en üst seviyeye çıkarmış oluyor. Ve sonunda beklediğiniz “EVET!” cevabını almış olacaksınız. Siz yüzüğü takarken köprünün altında hanımefendinin ismi geçerek “EVET DEDİ” yazısını görmüş olacaksınız. Biz de bu güzel cevabı duyduktan sonra sizinle sıcağı sıcağına kısa bir röportaj yapıp duygularınızı da sözlü bir şekilde ölümsüzleştirmiş oluyoruz.

Bir ömür mutlu olmanız dileğiyle…

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://www.surprizistanbul.com/wp-content/uploads/2019/08/tarihi-köşkte-evlilik-teklifi.jpg); } #list_qzs40bo6u1 li{ color: #ffffff;}#list_qzs40bo6u1 li:before{ color: #444444;} #list_manxip5tvj li{ color: #ffffff;}#list_manxip5tvj li:before{ color: #444444;} #list_d48oeznozs li{ color: #898989;}#list_d48oeznozs li:before{ color: #e5b1b3;}