+90 542 497 69 00 / 09
info@surprizistanbul.com
Kadıköy / İstanbul
Follow:

Paket İçeriği

 • VIP Araç ile transfer
 • VIP Yat ile 1 saat boğaz turu
 • Full Yemek Menü
 • Boğazda belirlediğiniz cümlelerle Lazer Gösterisi
 • Romantik masa süslemesi
 • Profesyonel Fotoğraf Çekimi
 • Profesyonel Video Çekimi (Teklif anı, Röportaj)
 • Organizasyon görsellerinden oluşan 1 dakikalık slayt show
 • Sınırsız alkolsüz içecek, cips, çerez, çikolata drajeleri ve meyve tabağı
 • İki adet volkan
 • Buket Gül
 • Kalp Pasta
 • İstediğiniz şarkılardan oluşan playlist

Ekstra

 • Keman
 • Afiş Açma
 • Uçan Balon

BENİ AFFET* SÜRPRİZİ

Sevgilinizle anlaşıp açık bir alanda buluşuyorsunuz. Siz de sizin için hazırlamış olduğumuz VIP araca biniyorsunuz ve hanımefendinin olduğu yere doğru aracı hareket ettiriyorsunuz. Şoför tam hanımefendinin önünde duruyor. Siz elinizde kocaman bir buket gül ile araçtan inip sevgilinizi karşılıyorsunuz. Hanımefendi ne olduğunu anlamıyor, beraber araca biniyorsunuz.  Araçta baş başa kaldığınız bölümde bir ekran açılıyor ve en sevdiğiniz şarkıyla sizin fotoğraflarınız dönmeye başlıyor. Hanımefendi fotoğraflarla birlikte büyük bir heyecan yaşıyor. Biz de bu arada yolumuza devam ederek yatımıza doğru hareket ediyoruz. Ancak hanımefendi nereye gittiğini biliyor olmayacak. Güzel, sakin bir yolculuktan sonra yatın bulunduğu marinaya gelindiğinde de bir bayan arkadaş “Emre Bey yatınız hazır.” diyerek sizi karşılıyor olacak. Hanımefendi tekrar büyük bir şok yaşayarak ne olduğu anlamadan sizi VIP yata konuk etmiş oluyoruz.

Şık süslemelerle romantik bir masaya oturuyorsunuz. Sizin istediğiniz şarkılardan oluşan bir playlist çalıyor. Bu arada yatımız da hareket ederek denize açılıyor. Yalılar, köşkler ve tarihi yapılar sizlere eşsiz bir görsel şölen sunuyor. Hanımefendi, kendisi için güzel bir gün ya da gece hazırlanmış olduğunu düşünürken biz sürprizlere devam ediyoruz. Yatımız köprünün altına geldiğinde fotoğrafçı arkadaşımız “Ön tarafta harika bir manzara var.” diyerek sizi yatın ön, uç kısmını alıyor.

Ön tarafa geçtiğinizde karşınızda muazzam bir köprü manzarası… Ancak görünürde hazırlanan bir şey yok. Siz hanımefendiyle yatın ön kısmına oturduğunuz anda ise köprünün altına lazer gösterisi başlamış oluyor. Ona söylemek istediğiniz ve kalbinizden geçen en özel cümleleri köprünün altında itiraf etmiş oluyorsunuz. Sevgiliniz büyük bir heyecanla bu yazıları okurken siz  bir yandan yapacağınız teklif için elinizi cebinizdeki yüzüğe götürüyorsunuz. Tam tüm cümleler bitmiş gibi gözükürken en sonda köprüye “BENİ AFFET?” yazmış oluyoruz ve siz de elinizdeki yüzükle birlikte diz çökerek pişmanlığınızı göstererek özür diliyorsunuz. Bu sırada iki adet volkan patlayarak heyecanı en üst seviyeye çıkarmış oluyor. Ve sonunda beklediğiniz cevabı almış olacaksınız.  Siz yüzüğü takarken köprünün altında hanımefendinin ismi geçerek “MELİS AFFETİM DEDİ” yazısını görmüş olacaksınız. Özür dileğinden sonra diğer istediğiniz cümlelerle birlikte köprüyle fotoğraf çekimini gerçekleştirdikten sonra sizi tekrardan masanıza almış olacağız. Ve hemen sıcağı sıcağına sizinle kısa bir röportaj gerçekleştireceğiz.  Duygularınızı sözlü bir şekilde de ölümsüzleştireceğiz. Röportajın bitimiyle de son bir sürpriz olarak bir pasta getirmiş olacağız. Güzel dilekleriniz gerçek ve mutluluğunuzun daim olması için de pastayı beraber üflemenizi isteyeceğiz.  Ardından da güzel bir gülü hanımefendiye takdim ederek geceyi çok özel bir şekilde noktalamış olacaksınız.

Bir ömür mutlu olmanız dileğiyle…

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://surprizistanbul.com/wp-content/uploads/2017/04/site-foto-1.jpg); } #list_hpcsmdo4s9 li{ color: #ffffff;}#list_hpcsmdo4s9 li:before{ color: #444444;} #list_1calqkgyme li{ color: #ffffff;}#list_1calqkgyme li:before{ color: #444444;}